Nasza historia…

Zakład Tapicerki Samochodowej „GEON” s.c. powstał w Radomiu w latach 70-tych przy ul. Reja 26. Zatrudniał 5 osób. Wykonywano tapicerkę z różnych rodzajów materiałów i skór do wszystkich marek samochodów jakie występowały na rynku. Odbywało się to na zasadzie usług, zlecenia klienta.

Z biegiem lat i potrzeb rynku następował rozwój firmy, produkowano tapicerkę i wykańczano wnętrza do coraz większej gamy samochodów osobowych, autobusów, samochodów kempingów, a także do nielicznych samochodów zabytkowych.

W latach 90-tych zaczął się rozwój firmy o produkcję masową pokrowców na siedzenia samochodowe. Produkowano własny opracowany rozmiar pokrowców uniwersalnych i przede wszystkim pokrowce na miarę do dużej ilości rodzajów samochodów. W tym czasie zwiększona została liczba pracowników do ok. 21 osób i wielkość zajmowanej powierzchni produkcyjnej do ok. 800 m 2 . Produkcja miała podobny charakter i profil, jedynie zwiększył się rynek zbytu o export do krajów południowych, wschodnich i zachodnich. Produkcję gotowych wyrobów oparto na materiałach z importu i krajowych, od firm, które dostarczają je do przemysłu samochodowego, także o wysokiej jakości w różnych kolorach i gramaturach.

Wyroby, które produkujemy są wysokiej jakości pod względem produkcji jak też wizualnych efektów estetycznych.

Doświadczenie, jakie nabyliśmy i posiadamy powinno wystarczyć do realizacji nietypowych zamówień, wielkości i różnorodności produkcji.

Wiele jeszcze przed nami…

 

 
  auta (4)auta (5)auta (1)auta (7)autaauta (6)